Agent vanzari utilaje agricole Prahova, Buzau, Dambovita, IF
Full Time

  • 402
Aplica pentru anunt
Urca CV sau orice alte fisiere relevante din care sa rezulte experienta si studiile detinute. Formate aceeptate: jpg, jpeg, jpe, gif, png, pdf, doc, docx. Dimensiune maxima fisier: 256 MB.

Candidatul ideal

– studii medii/superioare in domeniul agricol, tehnic sau industrial;
– experienta in domeniul agricol constituie avantaj;
– cunostinte operare PC;
– capacitate de convingere, de persuasiune;
– personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
– capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie.

Vino sa ne cunoastem!

Descrierea jobului

– administreaza si dezvolta portofoliul de clienti;
– prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
– urmareste realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
– stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
– raspunde pentru calitatea aprovizionarii clientilor;
– participa activ la planificarea si implementarea strategiei de vanzari;
– urmareste derularea si finalizarea contractelor.
– urmarire competitie (promotii, preturi concurenta, estimari vanzari).

  • Aplica pentru anunt