Agent vanzari utilaje agricole Prahova, Buzau, Dambovita, IF
Full Time

Aplica pentru anunt
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 256 Mo.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.

Candidatul ideal

– studii medii/superioare in domeniul agricol, tehnic sau industrial;
– experienta in domeniul agricol constituie avantaj;
– cunostinte operare PC;
– capacitate de convingere, de persuasiune;
– personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
– capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie.

Vino sa ne cunoastem!

Descrierea jobului

– administreaza si dezvolta portofoliul de clienti;
– prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
– urmareste realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
– stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
– raspunde pentru calitatea aprovizionarii clientilor;
– participa activ la planificarea si implementarea strategiei de vanzari;
– urmareste derularea si finalizarea contractelor.
– urmarire competitie (promotii, preturi concurenta, estimari vanzari).

  • Aplica pentru anunt