Director economic / Contabil sef
Full Time

Candidatul ideal

– Absolvent de facultate cu profil economic;
– Experienta minim 5 ani in contabilitate;

– Experienta in coordonarea departament contabilitate, minim 3 ani

– Constituie avantaj, experienta in operarea in softul Winmentor
– Cunostinte solide contabilitate si fiscalitate;
– Cunoscator limba engleza;
– Cunostinte operare PC;
– Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

– Verificarea intocmirii corecte a documentelor primare;
– Operarea documentelor contabile in softuri specializate de contabilitate;
– Intocmire declaratii fiscale;
– Intocmirea de situatii lunare privitoare la clienti, furnizori, gestiuni, agenti de vanzare;

– Coordonarea unei echipe de 3 persoane;

– Colaborarea cu departamentele firmei, pentru a se asigura inregistrarea corecta si in timp a documentelor;
– Alte activitati specifice.

Beneficii:
– Salariu negociabil;
– Tichete de masa;
– Transportul asigurat;
– Asigurare privata de sanatate;

– Posibilitatea dezvoltarii carierei profesionale.
– Avantajul de a lucra intr-un mediu tanar, profesionist si modern;