Suport vanzari utilaje agricole
Full Time

  • 15
Aplica pentru anunt
Urca CV sau orice alte fisiere relevante din care sa rezulte experienta si studiile detinute. Formate aceeptate: jpg, jpeg, jpe, gif, png, pdf, doc, docx. Dimensiune maxima fisier: 256 Mo.

Candidatul ideal

​Cautam o persoana tanara, dinamica, dispusa sa invete, cu atitudine pozitiva​.
– Experienta in domeniu nu este necesara, dar va fi de folos;
– Experienta introductiva in vanzari de orice tip constituie un avantaj;
– Studii superioare nu sunt necesare dar constituie un avantaj considerabil;
– Cunostinte operare Microsoft Word, Excel, mail;
– Capacitate de convingere, de persuasiune;
– Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, organizat;
– Capacitate foarte buna de comunicare si relationare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie;
– Experienta call center, customer care, telesales.

Descrierea jobului

​- ​Preia solicitarile din CRM si realizeaza oferte clientilor – 80% din timp;
​- Administreaza portofoliul de clienti alocat;
– Prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
– Stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
– Raspunde pentru satisfactia clientilor;
– Participa activ la planificarea si implementarea strategiei de vanzari;
– Urmareste derularea si finalizarea contractelor;
– Urmarire competitie (promotii, preturi concurenta, estimari vanzari).

​Oferta (bonusuri, beneficii)
– Salariu negociabil;
– Tichete de masa;
– Transportul asigurat;
– Asigurare privata de sanatate;
– Mediu de lucru profesionist;
– Specializare in cadrul colectivului;
– Avantajul de a lucra intr-un mediu tanar, profesionist si modern;

  • Aplica pentru anunt